Skip to content

Курси з комп’ютерних інформаційних технологій

 • Курси для користувачів ПК
 • Курси з веб-технологій
 • Курси з розробки програмного забезпечення

Досвідчені викладачі

Профільна вища освіта, аспірантура, досвід викладання у вузі, досвід реальних комерційних розробок. Досвід управління бізнесом. Авторські методики і програми, авторські навчальні курси, увага до кожного слухача. Вільне володіння українською, англійською, російською мовами.

Ефективні методики навчання

Методичне забезпечення навчального процесу здійснюється тільки з використанням авторських методик і ноу-хау, в основі яких – досвід і кращі програмні продукти лідерів ІТ-галузі. Навчання забезпечують викладачі-практики з успішним досвідом управління компанією, підприємці з багаторічним стажем.

Орієнтація навчання на результат

Мета A.V.T. – кожному слухачеві надати необхідний обсяг знань, як теоретичних, так і практичних. Залежно від поставлених завдань: працевлаштування, кар’єрний ріст в поточній посаді, підвищення кваліфікації, розвиток бізнесу.

80%
НАВЧАННЯ РАЗОМ З ВИКЛАДАЧЕМ В АУДИТОРії НА ЗАНЯТТІ
20%
САМОСТІЙНА РОБОТА СЛУХАЧІВ З НАВЧАЛЬНИМ МАТЕРІАЛОМ І ВЗАЄМОДІЯ З ОДНОГРУПНИКАМИ І ВИКЛАДАЧЕМ ЧЕРЕЗ ХМАРНИЙ СЕРВІС

Курси для користувачів ПК

 • Основи роботи з ПК, операційною системою Windows 10 і Інтернет
 • Microsoft Office
 • OpenOffice
 • LibreOffice
 • Google Docs
 • Office 365

Курси з веб-технологій

 • WEB програмування: HTML5, CSS3
 • WEB програмування: Javascript
 • Розробка e-commerce проектів на базі SaaS рішень
 • Розробка e-commerce проектів на базі CMS WordPress

“… Сотрудники нашей компании “ORBITA-MOTORS” обучались в A.V.T. – Компьютерный учебный центр по следующим курсам для пользователей персонального компьютера: “Основы работы с ПК и операционной системой Windows”, “Основы работы в Сети Интернет”, “Работа с текстовым процессором OpenOffice Writer”, “Работа с электронными таблицами OpenOffice Calc” . При построении учебной программы курса и при работе со слушателями группы в учебных упражнениях и заданиях была учтена отраслевая специфика работы нашего предприятия – автомобильный бизнес. По завершении обучения сотрудники стали более эффективно выполнять свои служебные обязанности, требующие применения компьютерного оборудования и программного обеспечения …”

Учебная группа корпоративного обучения,
Белых Ирина, директор компании “ORBITA-MOTORS”

Питання?

Поширені запитання

Які основні розділи включають курси для користувачів персонального комп’ютера?

Курси розраховані на тих слухачів, які хочуть систематизувати наявні теоретичні знання та практичні навички по роботі з ПК і периферійними пристроями, операційною системою Windows 10, офісними програмами та Інтернет.

Якщо є прогалини в знаннях або практиці базового володіння персональним комп’ютером і потрібно пройти тренінги, цей курс для вас. Ми часто стикаємося з тим, що навіть досвідчені користувачі не володіють спеціальними професійними прийомами роботи з клавіатурою, файлової системою, сервісами.

Курси дозволяють систематизувати знання та навички. Підвищити професійні компетенції. Це важливо для роботи на підприємствах, де, як правило, потрібен фахівець, який володіє персональним комп’ютером досконало. І підтвердив свої компетенції сертифікатом про проходження курсів підвищення кваліфікації.


Яка тривалість навчальних курсів для користувачів персонального комп’ютера?

З 2018 року учбовий центр працює в астрономічних годинах, що становить 60 хвилин.

Стандартні навчальні програми курсів для користувачів ПК мають тривалість від 20 до 40 астрономічних годин.

Тривалість навчання, як правило, може залежить від розділів, включених в кожен навчальний курс.

За бажанням слухача програма навчання може бути розширена. Наші навчальні програми побудовані модульно. Ми завжди уточнюємо побажання слухача при виборі навчальної програми.

Досвід показує, що найкращий результат у тих слухачів, які прислухаються до наших рекомендацій і виконують їх.

Довіряйте професіоналам, йдіть до успіху разом з нами.


Можна оплачувати навчання за рахунок підприємства?

Так. Досвід корпоративного навчання у нас досить великий. Від великих підприємств до суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб. Серед наших клієнтів – громадські організації підприємців, виробничі і торгові фірми.

Для оплати навчання роботодавцем укладається договір, в якому обумовлюються всі умови: розклад, навчальна програма, терміни навчання і т.д.

Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком згідно реквізитів в договорі.


Директор A.V.T.-Компьютерный учебный центр

Вікторія Борисівна Толстікова

Співвласник та директор