Курс: Бухгалтерський облік

Курс читається з 2007 року

По курсу навчились 800 слухачів

Після успішного закінчення курсу працевлаштувалися 30% слухачів

Бухгалтерський облік

Курс читається з 2007 року. 18 липня 2007 року в м Харків був підписаний партнерський договір між A.V.T. – Комп’ютерний навчальний центр та Харківським фінансово-економічним інститутом (ХФЕІ). Партнерська програма з ХФЕІ передбачала підготовку на навчальних площах A.V.T. в м Краматорськ студентів очно-заочної форми навчання. Державна ліцензія МОНУ передбачала підготовку за 5 спеціальностями. У серпні 2007 року перші групи слухачів розпочали навчання. Кожному студенту призначався набір методичних матеріалів, лекційно-практичні заняття проводилися в A.V.T. – Комп’ютерний навчальний центр. Диплом державного зразка видавався за результатами навчання та складання іспиту. За програмою навчилися 355 студентів. Навчальні програми бухгалтерських і фінансових курсів, а також курсів менеджмент розроблені кращими методистами нашого навчального центру, ХФЕІ, провідними фахівцями підприємств. Навчальні програми постійно адаптуються до змін законодавства, є актуальними.

У навчальному курсі “Бухгалтерський облік” кожен теоретичний розділ наповнений практичними завданнями. Вирішується наскрізна задача – ведеться навчальний підприємство з різними КВЕД для максимальної підготовки слухача до майбутньої професії і роботі за фахом.

1 місце
На підприємствах усіх форм власності. Облік діяльності підприємств, фізичних осіб-підприємців
100%
Попит на бухгалтерів на підприємствах та у фізичних осіб – підприємців

Тривалість курсу

Детальна інформація про тривалість навчання за курсом: “Бухгалтерський облік”

Кількість годин на тиждень

за розкладом

Зазвичай, не менше 6 годин на тиждень (1 година = 60 хвилин) *

Тривалість курсу

40 годин

Обов’язкові години для роботи з викладачем в аудиторії. У навчальному курсі можуть бути передбачені додаткові консультаційні та бонусні години. *

* Дана інформація є ознайомлювальною. І чи не є публічною офертою.

Навчальна програма курсу

Коротка інформація про структуру навчальної програми з курсу: “Бухгалтерський облік”

Основні Розділи навчальної програми*

1
місяць навчання

  1. Введення в бухгалтерський облік
  2. Принципи ведення обліку
  3. Первинні документи бухгалтерського обліку
  4. Головна книга. Баланс

Основні Розділи навчальної програми*

2
місяць навчання

  1. Господарські операції
  2. Облік ТМЦ
  3. Виробництво
  4. Облік заробітної плати
* Дана інформація є ознайомлювальною. І не є публічною офертою. Склад і зміст розділів навчальної програми представлені коротко

Форми навчання

Поточні основні форми навчання за курсом: “Бухгалтерський облік”

Аудиторне навчання в групі

Навчання з викладачем в аудиторії з використанням сучасних комунікаційних технологій.
У групі від 4 осіб.

Аудиторне навчання індивідуально

Навчання з викладачем в аудиторії з використанням сучасних комунікаційних технологій.
Індивідуально, 1 осіба.

Вимоги до апаратного та програмного забезпечення слухача

Коротко про основні вимоги до апаратного і програмного забезпечення комп’ютерів, які слухачі планують використовувати для навчання за курсом: “Бухгалтерський облік”

Кожен слухач отримує доступ в хмарні сервіси A.V.T. – Комп’ютерний навчальний центр. Для доступу до навчальних матеріалів в хмарних сервісах слухачеві необхідно мати сучасний ноутбук або нетбук, який має фізичну клавіатуру, можливість бездротового підключення пристрою до локальної бездротової мережі (WLAN) у навчальній аудиторії A.V.T. – Комп’ютерний навчальний центр.Каждый слушатель получает доступ в облачные сервисы A.V.T. – Компьютерный учебный центр . Для доступу до навчальних матеріалів в хмарних сервісах слухачеві необхідно мати сучасний ноутбук або нетбук, який має фізичну клавіатуру, можливість бездротового підключення пристрою до локальної бездротової мережі (WLAN) у навчальній аудиторії A.V.T. – Комп’ютерний навчальний центр.

На навчальному комп’ютері повинна бути встановлена операційна система сімейства Windows (Windows 10, Windows 8 або Windows 7). Решта необхідне прикладне та інструментальне програмне забезпечення буде встановлено в процесі навчання.

Мова навчання

Мова, якою здійснюється навчання слухачів по курсу: “Бухгалтерський облік”

Навчання слухачів проводиться мовою на вибір сторін. Всі навчальні матеріали курсу також підготовлені на декількох мовах. При спілкуванні викладача зі слухачами може застосовуватися також як українська, так і англійська мова, в залежності від контексту. При бажанні групи пройти навчання англійською мовою, навчання буде проведено англійською мовою.

Свідоцтво про закінчення навчання

Умови отримання слухачем Свідоцтва про закінчення навчання за курсом: “Бухгалтерський облік”

Після успішного закінчення слухачем навчання, виконання та здачі контрольних нормативів видається Свідоцтво встановленого зразка про проходження навчання в A.V.T. – Комп’ютерний навчальний центр.

Свідоцтво заповнюється українською мовою.

Індивідуально обговорюється питання підготовки додаткових Свідоцтв на інших мовах (наприклад, англійською).

Свидетельство A.V.T. - Компьютерный учебный центр
Зразок Свідоцтва про закінчення навчання в A.V.T. – Комп’ютерний навчальний центр. Дизайн і зміст Свідоцтва можуть бути змінені.

Рекомендована попередня підготовка

Знання та навички, якими необхідно володіти слухачеві для успішного початку навчання за курсом: “Бухгалтерський облік”

Користувач персонального комп’ютера, який володіє основними прийомами роботи з ПК, пристроями введення і виведення, операційною системою, браузером, текстовими редакторами.

Оплата навчання

Форма і порядок оплати навчання за курсом: “Бухгалтерський облік”

Оплата навчання здійснюється 100% або 50% авансовим платежем на початку кожного розрахункового місяця в безготівковій формі відповідно до платіжних реквізитів A.V.T. – Комп’ютерний навчальний центр

Приватним особам*

Аудиторне навчання в групі

Аудиторне навчання індивідуально

Юридичним особам*

Аудиторне навчання в групі

Аудиторне навчання індивідуально

* Вказана вартість навчання може бути змінена і не є публічною офертою. Програми лояльності та знижки в оплаті обговорюються при укладанні договору на навчання.

“… В A.V.T.-Компьютерный учебный центр я посещала курс “Бухгалтерский учет + 1С: Предприятие”. Виктория Борисовна проводила занятия насыщенно, было много практики. Вели учебное предприятие. Особенное внимание было уделено складскому учету. В 2012 году я была принята на должность и.о. главного бухгалтера торгового предприятия “Весна-Авто”, г. Краматорск. В 2014 году переведена на должность главного бухгалтера. Переучиваться на работе мне не пришлось, все было известно и пройдено на тренингах в A.V.T. – Компьютерный учебный центр”

Слюсарева Александра Геннадиевна, слушатель с 2009 года

Питання?

Найпоширені запитання

Як проходять аудиторні заняття?

Лекційне-практичні заняття. Лекція читається з використанням проекційного обладнання. Файли лекцій доступні для ознайомлення в хмарних сервісах нашого навчального центру. Практика – рішення задач, складання звітності. В кінці курсу обов’язковий тест. Курс сучасний, актуальний. Багато прикладів. Викладачі – практики з досвідом ведення обліку не тільки українських компаній, але і зовнішньоекономічної діяльності. Проводяться консультації.


A.V.T. допомагає слухачам з працевлаштуванням?

Курс поставлений так, щоб в курсі слухач пройшов якісні тренінги і був готовий приступити до роботи, без перенавчання в компанії. За запитом керівників наших компаній-партнерів ми пропонуємо варіанти працевлаштування. Але питання самого працевлаштування – це питання здобувача вакансії і підприємства.


Які переваги при працевлаштуванні дає сертифікат про закінчення A.V.T.?

Ми працюємо з 2002 року. Краматорськ і найближчі міста знають наш навчальний центр, якість його роботи і наших слухачів. Престижний сертифікат, ім’я, знання. За інших рівних умов наші слухачі завжди отримують переваги. Якщо до нас із запитом звертається керівник компанії, ми завжди рекомендуємо наших слухачів. Часто буває так, що наші слухачі працевлаштовані все і вакантних просто немає. Нам приємно бачити на підприємствах міста знайомі обличчя і розуміти, що професійні пізнання слухачі отримали у нас, разом з нами.


Директор A.V.T.-Компьютерный учебный центр

Вікторія Борисівна Толстікова

Співвласник та директор