Skip to content
A.V.T.-Компьютерный учебный центр. Баннер обложки 2200x800

Час-навчатись!

А.V.T. – Комп’ютерний навчальний центр

У серпні 2002 року в м Краматорськ почав діяльність A.V.T. – Комп’ютерний навчальний центр. Комп’ютерний клас, обладнаний новими швидкодіючими комп’ютерами, з’єднаними в локальну мережу, швидкісний інтернет-канал, ліцензійне програмне забезпечення, адміністративні та загальні приміщення взяли на дворічне навчання 200 старшокласників загальноосвітніх шкіл Краматорська. Два адміністратора, два викладача, технічний директор, директор – такою була наша перша команда.

Навчальні курси були розділені на два блоки: Користувач ПК і Програмування. У цьому ж навчальному році ми стали партнерами Харківського інституту інформаційних технологій.

За 18 років успішної роботи підприємство пройшло складний, але успішний шлях від локального навчального центру до самостійного підрозділу компанії, що працює на міжнародному ринку інформаційних технологій і розробки програмного забезпечення.

У листопаді 2018 року в м Краматорськ була заснована “A.V.T. – Школа програмування”. Близько 40 школярів почали освоєння технологій програмування. Цей проект був пілотним, успішно працював 2 роки. З червня 2020 року співвласниками і директорами було прийнято рішення включити Школу програмування до складу відомого в місті та регіоні нашого багаторічного бренду – A.V.T. – Комп’ютерний навчальний центр

Ми пишаємося результатами нашої роботи. Ми працюємо для тих і з тими, хто ставить за мету бути в команді лідерів ІТ галузі, працювати з лідерами ІТ, досягати результату.

Серификат A.V.T. - Компьютерный учебный центр
A.V.T.-Комп'ютерний навчальний центр. Логотип бренду
A.V.T. - Комп'ютерний навчальний центр Працює з 2002 року

A.V.T. – Комп’ютерний навчальний центр сьогодні

Курси з сучасних комп’ютерних інформаційних технологій для студентів та молодих спеціалістів, які підвищують кваліфікацію.

Бухгалтерські та фінансові курси для студентів і молодих фахівців, які підвищують кваліфікацію.

Керуючі партнери

Засновники, співвласники, керуючі партнери, провідні лектори


Director_at_AVT
Вікторія Борисівна Толстікова
Директорка
Технический директор A.V.T. - Компьютерный учебный центр
Андрій Олександрович Толстіков
Технічний директор

18 років успішної роботи

3500 слухачів

11 навчальних курсів